Pradėjus vesti tekstą pasirodys paieškos pasiūlymai. Peržiūrėkite juos naudodami rodykles aukštyn ir žemyn. Norėdami pasirinkti, paspauskite įvesties mygtuką (Enter). Jei pasirinksite frazę, ji bus pridėta prie paieškos laukelio teksto. Jei pasirinksite nuorodą, naršyklė pereis į tą puslapį.
Bendruomenės politika

Aktualūs ir nešališki atsiliepimai

Norime, kad būtumėte tikri, jog Airbnb esantys atsiliepimai yra tikslūs ir nepaveikti jokios išorinės įtakos. Atsiliepimai yra naudingiausi tuomet, kai juos paliekantys asmenys tiksliai papasakoja apie savo patirtį ir pateikia nuoširdžią nuomonę.

Kas draudžiama

  • Manipuliavimas atsiliepimais: mūsų bendruomenėje nėra vietos bandymui daryti įtaką svečio ar šeimininko atsiliepimui grasinant ar teikiant paskatinimo priemones.
  • Konkurentų atsiliepimai: nustatyti konkretaus šeimininko konkurentai negali palikti neigiamo atsiliepimo tam, kad atgrasytų svečius nuo to šeimininko būsto ar potyrio užsakymo.
  • Interesų konfliktas: užsakymai, pateikti bandant manipuliuoti atsiliepimų sistema ir taip palikti netikrus atsiliepimus bei vertinimus, nėra leidžiami.
  • Neaktualus arba šališkas turinys: šališki atsiliepimai, kuriuose nėra svarbios arba naudingos informacijos ir komentarų gali būti pašalinti. Pavyzdžiui, jei svečias padaro ką nors, kas nėra leidžiama, jo atsiliepime turėtų būti pateikta tik ta informacija, kuri būtų aktuali kitiems svečiams, o ne informacija apie tai, ką jis mano apie būsto taisyklių nesilaikymo pasekmes.
  • Taisykles pažeidžiantis turinys: mūsų bendruomenėje nėra vietos jokiam kitam turiniui, kuris neatitinka Airbnb turinio politikos .

Sužinokite daugiau apieAirbnb atsiliepimų politiką.

Esame pasiruošę jums padėti

Jei pastebėtumėte ar patirtumėte elgesį, kuris prieštarauja mūsų taisyklėms, praneškite mums.

Nors šiose gairėse neaptariami visi įmanomi scenarijai, jose pateikiamos bendrosios Airbnb bendruomenės gairės.

Ar šis straipsnis padėjo?

Susiję straipsniai

Gaukite pagalbos, susijusios su jūsų užsakymais, paskyra ir kt.
Prisijunkite arba užsiregistruokite