Pereiti prie turinio
  Naršykite toliau, kad pasiektumėte siūlomus rezultatus

  Atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika ir koronaviruso (COVID-19) protrūkis

  Atnaujinta 2020 m. rugsėjo 15 d.

  Kovo 11 d. Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė, kad koronaviruso, dar vadinamo COVID-19, protrūkis yra pasaulinė pandemija. Nuo tada protrūkis sparčiai plėtėsi, o vyriausybės visame pasaulyje ėmėsi skubių veiksmų, kad sulėtintų COVID-19 plitimą.

  Reaguodami pateikiame šias su COVID-19 susijusias atsakomybę lengvinančių aplinkybių politikos nuostatas, kad padėtume apsaugoti mūsų bendruomenę ir užtikrintume ramybę. Prašome sekti šiame puslapyje skelbiamą naujausią informaciją apie šių politikos nuostatų aprėptį.

  Patarimas: jei esate svečias, atšaukimo ir pinigų grąžinimo parinktis rasite apsilankę Kelionių puslapyje ir pasirinkę kelionę – sužinokite, kaip tai padaryti. Jei esate šeimininkas, informaciją rasite svečių priėmimo valdymo skydelyje.

  Santrauka

  Ši politika taikoma viešnagių ir Airbnb potyrių užsakymams, pateiktiems iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai), kuriuose numatyta atvykimo data yra nuo 2020 m. kovo 14 d. iki 2020 m. spalio 31 d.. Šiuos užsakymus galima atšaukti iki numatyto atvykimo. Užsakymus atšaukę svečiai ir dalyviai galės pasinaudoti įvairiomis atšaukimo ir pinigų grąžinimo galimybėmis, o šeimininkai bei potyrių organizatoriai galės užsakymus atšaukti nemokamai ir be jokios įtakos Superšeimininko statusui. Airbnb grąžins pinigus arba suteiks nuolaidą kelionei, įskaitant pateikiant užsakymą sumokėtus paslaugų mokesčius. Norėdami atšaukti užsakymą vadovaudamiesi šiomis taisyklėmis, turėsite patvirtinti faktus ir (arba) pateikti atsakomybę lengvinančią aplinkybę patvirtinančius dokumentus.

  Užsakymams, pateiktiems po 2020 m. kovo 14 d., šeimininko (organizatoriaus) nustatytos atšaukimo taisyklės bus taikomos kaip įprasta.

  Atšaukimai bus vertinami atsižvelgiant į atsakomybę lengvinančių aplinkybių aprėptį, galiojusią jų pateikimo metu; jau atšaukti užsakymai nebus vertinami pakartotinai.

  Jei užsakymas jau pradėtas vykdyti (atvykimo data praėjo), ši atsakomybę lengvinančių aplinkybių sąlyga netaikoma.

  Vidaus užsakymams žemyninėje Kinijoje ir Luxe arba Luxury Retreats užsakymams taikomos kitokios taisyklės.

  Užsakymai, kuriems tai taikoma

  Užsakymai, pateikti iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai)

  Būstų ir Airbnb potyrių užsakymai, pateikti iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai), kuriuose numatyta atvykimo data yra tarp 2020 m. kovo 14 d. ir 2020 m. spalio 31 d., gali būti atšaukti iki numatyto atvykimo. Tai reiškia, kad pagal šias taisykles užsakymus atšaukę svečiai atgaus visus sumokėtus pinigus arba gaus sumokėtai sumai lygią nuolaidą kelionei (jei tokios bus taikomos). Šeimininkai ir organizatoriai pagal šias taisykles gali atšaukti nemokamai ir be jokios įtakos Superšeimininko statusui, o Airbnb grąžins pinigus, įskaitant ir sumokėtus paslaugų mokesčius, arba suteiks nuolaidą kelionei.

  Iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai) pateiktiems apgyvendinimo ir Airbnb potyrių užsakymams, kurių atvykimo ar pradžios data yra po 2020 m. spalio 31 d., šiuo metu su COVID-19 susijusios atsakomybę lengvinančios aplinkybės negalioja. Šeimininko (arba organizatoriaus) nustatytos atšaukimo taisyklės bus taikomos kaip įprasta.

  Jei jau atėjo užsakymo vykdymo laikas ir praėjo atvykimo laikas, ši Atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika netaikoma.

  Užsakymai, pateikti po 2020 m. kovo 14 d.

  Būstų ir Airbnb potyrių užsakymams, pateiktiems po 2020 m. kovo 14 d., Atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika netaikoma, nebent svečias arba šeimininkas (ar organizatorius) būtų užsikrėtęs COVID-19. Su COVID-19 susijusios aplinkybės, kurioms netaikomos šios politikos sąlygos: transporto sutrikimai ir atšaukimai, įspėjimai dėl kelionių ir jų apribojimai, įspėjimai dėl pavojų sveikatai ir karantinas, galiojančių teisės aktų pakeitimai, kiti valdžios institucijų sprendimai, pavyzdžiui, nurodymas evakuotis, sienų uždarymas, trumpalaikės nuomos draudimas ir reikalavimas turėti pastogės vietą. Šeimininko (arba organizatoriaus) nustatytos atšaukimo taisyklės bus taikomos kaip įprasta.

  Mūsų taikoma Atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika skirta svečiams ir šeimininkams (arba organizatoriams) apsaugoti nuo po užsakymo kilusių nenumatytų aplinkybių. Pasaulio sveikatos organizacijai COVID-19 paskelbus pasauline pandemija, Atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika nebetaikoma, nes COVID-19 ir jos padariniai nebėra nenumatyti ar netikėti. Prieš pateikdami užsakymą nepamirškite atidžiai perskaityti šeimininko (organizatoriaus) nustatytų atšaukimo taisyklių ir apsvarstykite galimybę rinktis lankstumą užtikrinantį variantą.

  Kaip tai veikia

  Jei esate svečias, atšaukimo ir pinigų grąžinimo variantus rasite apsilankę Kelionių puslapyje ir pasirinkę kelionę – sužinokite, kaip tai padaryti. Jei esate šeimininkas, informaciją rasite svečių priėmimo valdymo skydelyje.

  Naujienos apie koronavirusą ir informacijos šaltiniai

  Informacijos centre pateikiame straipsnius, kurie šiuo metu gali būti naudingi mūsų bendruomenei. Čia galite rasti naujausios informacijos apie tai, kaip reaguojame į COVID-19 situaciją – pradedant taisyklių pakeitimais ir baigiant šeimininkams (organizatoriams) ir svečiams skirtais informacijos šaltiniais.

  Taip pat galite susipažinti su Atsakomybę lengvinančių aplinkybių politika, kad sužinotumėte, kaip ji taikoma su COVID-19 nesusijusiais atvejais.

  Visų mūsų bendruomenės narių prašome bendraujant su kitais bendruomenės nariais laikytis pagarbos, įtraukties bei nediskriminavimo politikos principų.

  Šios politikos taikymo apimtis gali būti keičiama. Sekite šiame puslapyje pateikiamą informaciją ir naujienas. Jei užsakymą pateikėte iki 2020 m. kovo 14 d. (imtinai), o atvykimo data yra po 2020 m. spalio 31 d., vėl apsilankykite čia 2020 m. spalio 1 d., kad gautumėte naujausią informaciją.

  Susiję straipsniai
  Ar gavote reikiamą pagalbą?

  Prisijunkite ir gaukite suasmenintą pagalbą

  Gaukite pagalbos, susijusios su jūsų užsakymais, paskyra ir kt.
  Užsiregistruoti